نتایج جستجو برای عبارت :

جمعه ترین شنبه سال

اوقات شرعی شهرستان صومعه‌سرا در فروردین ماه 1399

روز
روز هفته
اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب
نیمه شب

1
جمعه
4:50
6:16
12:20
18:25
18:43
23:37

2
شنبه
5:49
7:15
13:20
19:26
19:44
0:36

3
یک شنبه
5:47
7:13
13:20
19:27
19:45

4
دو شنبه
5:46
7:12
13:19
19:28
19:46

5
سه شنبه
5:44
7:10
19:28
19:47
0:35

6
چهار شنبه
5:42
7:09
19:29
19:48

7
پنج شنبه
5:41
7:07
13:18
19:30
19:49

8
جمعه
5:39
7:06
19:31
19:50
0:34

9
شنبه
5:37
7:04
19:32
19:51

10
یک شنبه
5:36
7:03
13:17
19:33
19:51

11
دو شنبه
5:34
7:01
19:34
19:52
0:33

12
سه شنبه
5:32
7:00
19:35
✨✨✨✨ 
✳ زمان غسل جمعه ✳
وقت غسل جمعه از اذان صبح است تا :
✅ آیات عظام خامنه ای ، مکارم ، وحید : تا اذان ظهر و بعد از ظهر به نیت ما فی الذّمه انجام دهد.
✅ آیت الله سیستانی : غروب آفتاب .
↙ توجه :  اگر در روز جمعه غسل نکنند مستحبّ است از صبح شنبه تا غروب، قضاى آن را به جا آورند و کسى که مى ترسد در روز جمعه آب پیدا نکند مى تواند روز پنجشنبه غسل را به نیّت مقدّم داشتن انجام دهد.
✳ همه مراجع: می ‏تواند قضاى غسل جمعه را صبح شنبه تا غروب به جا آورد ولى قض
اوقات شرعی شهرستان صومعه‌سرا در اردیبهشت ماه 1399

روز
روز هفته
اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب
نیمه شب

1
دو شنبه
4:59
6:31
13:12
19:53
20:12
0:25

2
سه شنبه
4:57
6:30
13:11
19:54
20:13
0:25

3
چهار شنبه
4:56
6:29
19:54
20:14
0:24

4
پنج شنبه
4:54
6:27
19:55
20:15

5
جمعه
4:53
6:26
19:56
20:16

6
شنبه
4:51
6:25
19:57
20:17
0:23

7
یک شنبه
4:49
6:24
19:58
20:18

8
دو شنبه
4:48
6:22
13:10
19:59
20:19

9
سه شنبه
4:46
6:21
20:00
20:20
0:22

10
چهار شنبه
4:45
6:20
20:01
20:20

11
پنج شنبه
4:43
6:19
20:02
20:21

12
جمعه
4:42
6:18
جمعه های انتظار !
شاید جمعه فقط یک نشانه باشد از نبودت !
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، نیست!
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، نیامد!
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، کجاست؟!
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، الهی عظم البلا ...
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، آقا بچه های یمنی ...
شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج
واقعیت اون نیست که تو چشمای تو موج میزنه
♪ ♥‿♥ ♪
واقعیت این شب تیرست
♪ ♥‿♥ ♪
واقعیت اینه که بین من و تو تا آخر عمر دیگه هر چی حرمته شیکست
♪ ♥‿♥ ♪
واقعیت این نیست که تو اخبار میگن
♪ ♥‿♥ ♪
واقعیت تو ایرانو کوچست
♪ ♥‿♥ ♪
واقعیت این نیست که واست از هوای بهشت میگن
♪ ♥‿♥ ♪
واقعیت همین زندگی پوچست
♪ ♥‿♥ ♪
آره خب این جمعه ها غروبش بده
♪ ♥‿♥ ♪
وسط شهر غم دیده
♪ ♥‿♥ ♪
پس گفتن از شنبه شروعه واسه من شنبه تعطیله
♪ ♥‿♥ ♪
یکشنبه ریکاوری و
حلول ماه مبارک رمضان،مبااااااااارک
ختمِ سوره ی حمد جهتِ دفعِ بلا و دشمن ، و رسیدن به حاجات و خواسته ها .
از روزِ شنبه ( اوّلِ ماهِ مبـارک رمضان ) به این ترتیب شروع کنید :
۱- شنبه 70 بار
۲- یکشنبه 60 بار
۳- دوشنبه 50 بار
۴-سه شنبه 40 بار
۵- چهارشنبه 30 بار
۶- پنج شنبه 20 بار
۷- روز جمعه 10 بار
حاجت روا ان شاالله....
خب دوباره فصل امتحانات پایان ترم فرا رسید.
هفته بعد شنبه شروع میشه به مدت دو هفته.
محمد جان!
اردوجهادی عید میخوای بری یا نه؟
خادم الشهدا میخوای بری یا نه؟
میخوای 6بهمن تا9بهمن بری مشهد یا نه؟
همش و همش در گرو همین نتایج امتحاناتته.
پس از الان به مدت دو هفته بکوب بچسب به درس.
شب امتحانی بخون و نمره بگیر.

یه نگاه به برنامه امتحانی:
شنبه 10/21  مدار2 / کاربرد فناوری
یکشنبه
دوشنبه 10/23  کنترل خطی
سه شنبه
چهارشنبه 10/25  الک صنعتی
پنج شنبه  10/26  مبانی تحقی
من نمی‌فهمم این حس انزجار از دانشگاه و‌ کلاس ، دقیقا کی فرصت کرد تا این حد در من ریشه‌دار و عمیق بشه ! فردا اولین روز ترم دوست و با همه‌ی سه‌شنبه بودنش ، تداعی کننده‌ی شنبه‌ ست. اون هم شنبه‌ای که ۱۴ فروردین باشه، نه هر شنبه‌ای! تعطیلات بین دو ترم شیرین تر از هر جمعه و پنج‌شنبه‌ و بین‌التعطیلینی بهم چسبید و ابدا دلم نمی‌خواد فردا ۸ صبح سر کلاس سر و گردن باشم. چارشنبه رو کجای دلم بذارم که با سه تا از خوف ترین و سخت‌گیر ترین اساتید کلاس داری
رئیس پلیس راه مازندران:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳امروز جمعه ۱۵ آذرماه تا ۲ بامداد شنبه ۱۶ آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۵ آذرماه تا ۲ بامداد شنبه ۱۶ آذرماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۵ آذرماه در محور هراز ممنوع است.
تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۱
اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
آدینهٔ نیک یا جمعهٔ نیک یا آدینهٔ مقدس در روز بزرگداشت مصلوب شدن و درگذشت مسیح است و گاهی با عید پسح یهودیان مصادف می‌شود. آدینه پاک رویدادی مهم در مسیحیت است، که نشان دهنده فداکاری‌ها، از خودگذشتگی‌ها، درد و رنج در زندگی عیسی مسیح است. این روز مربوط به هفتهٔ مقدسی است که عیسی در یکشنبهٔ نخل به بیت‌المقدس وارد شد و پس از دستگیری توسط سربازان رومی و تحمل مصائب و سختی‌ها بر فراز تپه گلکتا در اورشلیم به صلیب کشیده‌شد.
روز شنبه پس از آدینهٔ ن
مثلا اینستا دی اکتیو کردم که درس بخونم. وسعی کردم کار جدید نگیرم. اما راستش حوصله ندارم درس بخونم .دلم می خواهد این ترم بیخیال شم.کار کنم و فکر کنم.و تصمیم بگیرم .و راستش این قدر تاریخ ازمون جامع را نزدیک اعلام کردند که امیدی هم به خوندن ندارم.
پاییز خوشگل و بارونی پشت پنجره ایستاده  و من می تونم لباس خوشگل پاییزی بپوشم و حال کنم اما پتو گرفتم دور خودم و درس می خونم.
چقدر امروز جمعه بود...
سه شنبه یه راز بزرگ بود باید از خدا تشکر کنم واسه سه شنبه ...
جمعه احوال عجیبی دارد
هر کس از عشق نصیبی دارد
در دلم حس غریبی جاری است
و جهان منتظر بیداری است
جمعه، با نام تو آغاز شود
یابن یاسین همه جا ساز شود
جمعه یعنی غزل ناب حضور
جمعه میعاد گه سبز حضور
جمعه هر ثانیه اش یکسال است
جمعه از دلهره مالامال است...
 ابر چشمان همه بارانی است
عشق در مرحله پایانی است
کاش این مرحله هم سر می شد
چشم ناقابل ما تر می شد...
آن رفیق برسعادت جمعه هاست/زمزم خوب عنایت جمعه هاست/اهل بیت مصطفی را یادمان/گلشن نیک امامت جمعه هاست/لذت دیدار دارد بندگی/وقت شیرین عبادت جمعه هاست/گریه دارد شیعه برصاحب زمان/ندبه خوانش برصداقت جمعه هاست/درنمازجمعه وحدت گل کند/همدم نور وهدایت جمعه هاست/شورهم عهدی مابا رهبری است/یاورناب ولایت جمعه هاست/ازامام وازشهیدان یادکن/یادمان برشهادت جمعه هاست/هر غروب جمعه ای دلگیرشد/بهرزهرا هم ارادت جمعه هاست/کن دعا بهر ظهور مهدوی/لطف مولابا رضایت ج
سلام 
امروز بعد مدت ها رفتم چهار شنبه بازار . و بعد مدت ها غذا درست کردم ولی آخرش یادم اومد تو عدش پلو روغن نکرده بودم . مهمون هم داشتم :)
امروز مهمونمون خونه رو دسته گل کرد که از فردا سه روز روضه داریم . (همچین مهمون دار هایی هستیم ما ) 
اربعین امسال شنبه است و روضه ما پنج شنبه جمعه شنبه . فکر کنم همه برن روستاهاشون . به روضه خون گفتم یه وقت اومدی دیدی منم و خودت بهت برنخوره . برا تبرک شدن خونه جدید روضه گرفتیم و آروم شدن دل خودمون از نبودن در کربلا ر
تمام طول هفته را منتظری تا جمعه برسه، چه روزهای پرکار و پر تنش و چه روزهای آرام و بی صدا. فکر میکنی جمعه روز خاصی هست، یک اتفاق نو رخ میده، یا کلی استراحت میکنی و خستگی کل هفته از تنت درمیره اما جمعه میرسه و تازه دلتنگ روزهای هفته میشی! شاید واقعا جمعه ها هیچی نداره جز دلتنگی. جمعه ها سوت پایانه، جمعه ها آخر جاده است!
اما با این حال روزهای هفته با یک دلخوشی سپری میشه، دلخوشیه رسیدن جمعه ای که تو میخوای!

من از خیلی چیزها می ترسیدم ...
از مادیان سپید پدر بزرگ
از مدیر مدرسه
از قیافه عبوس شنبه
چقدر از شنبه ها بیزار بودم
خوشبختی من از صبح پنج شنبه آغاز می شد
عصر پنج شنبه تکه ای از بهشت بود
شب که می شد در دورترین خواب هایم
طعم صبح جمعه را می چشیدم !

سهراب سپهری
جمعه یعنی بندگی برکردگار/جمعه یعنی بهترین در روزگار/وقت زیبای پرستش سررسید/جمعه یعنی لطف آن پروردگار/کن مناجات ودعا وقت سحر/جمعه یعنی بهرشیعه افتخار/هستی ازاحمد وآل مصطفی است/جمعه یعنی صبح آن شو بی قرار/برولایت کن توسل تابه شب/جمعه یعنی لطف هایی آشکار/هرنمازجمعه اش گلبانگ حق/جمعه یعنی اشک برروی نگار/سخت گشته مسلمین را دوریش/جمعه یعنی میرسد فصل بهار/روز موعود وظهور مهدی است/جمعه یعنی بهرشیعه انتظار/
نمیدانم خواب چی ولی احتمالا دوباره تمام شب را تا صبح خواب دیده ام. متاسفانه از خواب که بیدار میشوم حالت ادمی را دارم که تمام روز را این طرف ان طرف دوییده. خسته، گیج و کرخت.
برای جمعه برنامه دربند را با بچه ها قطعی کردیم. 
شرحش اینکه من دوستداشتم پنج شنبه صبح باشد چون پنج شنبه ها تا نیمه شب همه دورهمیم و جمعه ها ساعت ۱۱ از خواب بیدار میشویم! 
یکهو یک سالار نامی امد وسط و گفت که ما پنج شنبه سرکاریم. جمعه صبح برویم. و قرارمان شد جمعه صبح. از دیشب تا ب
هنوز هم گاهی از هزار و یک یادداشت و گزارشی که باید بنویسم به گوشه‌ی دنج تنهایی‌ام پناه می‌برم. روزها از شنبه شروع می‌شوند. از شنبه به یکشنبه و دوشنبه و بعد سه‌شنبه. به سه‌شنبه پرت می‌شوم. صبح تا شبِ سه‌شنبه زمان از دست من خارج می‌شود. شب که به خانه برمی‌گردم سرم پر از فکرهای بزرگ و کوچکی است که خواب را از چشم‌هایم می‌گیرند.
چهارشنبه‌ها نمی‌دانم دقیقاً از کی شروع می‌شوند. با دغدغه‌های شگرف تا نزدیکی‌های صبح بیدار می‌مانم و چهارشنبه ب
کافی نت خندوانه - اصفهان -زینبیه -خیابان دکتر مفتح
ارائه دهنده خدمات اینترنت -رایانه 09130955053  امید آقاپور

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه :صبح ها :08:30 الی 13:30             عصر ها 15:الی21
پنج شنبه و جمعه ها به صورت یک سره  آماده به کار و ارائه خدمت رسانی 

ساعت مطالعه خودت رو از ده به بیست برسون
شنبه یکشنبه روزیه ک کلاس داری اما میتونی حداقل دو ساعت بخونی
دوشنبه کلاس نداری پس مینیمم باید ٥ ساعت بخونی
سه شنبه کلاس داری و همون دو ساعت کافیه
چهارشنبه پنج شنبه و جمعه ک کلاس داری هم هر کدوم ٥ ساعت
پس مینمم میتونی ساعت مطالعه رو به ٢٦ افزایش بدی و ٦ ساعتم میگیم نرسیدی بش پس فلا ٢٠ ساعت هدف در دسترسیه با ی حساب کتاب ریز

پاسخ:
غسل جمعه؛ از سنت ‌های مورد تأکید پیامبر خدا(ص) بوده و در احادیث معصومین(ع) بر انجام آن سفارش شده است.
در کتب فقهی نیز، غسل جمعه یکی از غسل‌ های مستحب شمرده شده است که وقت انجام آن، از اذان صبح روز جمعه تا ظهر آن است و بهتر است نزدیک ظهر به جا آورده شود. پس اگر تا ظهر انجام نشد، بهتر است بدون نیّت ادا یا قضا و به قصد ما فی الذّمه، تا غروب روز جمعه انجام شود. حتی اگر فرد، در روز جمعه غسل را انجام نداد، مستحبّ است از صبح شنبه تا غروب، قضاى آن‌
هنوز هم گاهی از هزار و یک یادداشت و گزارشی که باید بنویسم به گوشه‌ی دنج تنهایی‌ام پناه می‌برم. روزها از شنبه شروع می‌شوند. از شنبه به یکشنبه و دوشنبه و بعد سه‌شنبه. به سه‌شنبه پرت می‌شوم. صبح تا شبِ سه‌شنبه زمان از دست من خارج می‌شود. شب که به خانه برمی‌گردم سرم پر از فکرهای بزرگ و کوچکی است که خواب را از چشم‌هایم می‌گیرند.
چهارشنبه‌ها نمی‌دانم دقیقاً از کی شروع می‌شوند. با دغدغه‌های شگرف تا نزدیکی‌های صبح بیدار می‌مانم و چهارشنبه ب
از پنج شنبه تا امشب که یکشنبه بود هر چهارشبش رو جایی دعوت بودیم.پنج شنبه دورهمی فامیل میم.جمعه شب قرار شهربازی، شنبه مهمونی خونه مامانم و امشب هم مراسم یکی از فامیل.شرایط آرمانی چی بود؟اینکه خوب ما هر چهار شب رو خوش و خرم میرفتیم و صحبت میکردیم و دیدارها تازه میشد و برمیگشتیم.ولی در واقعیت چه اتفاقی افتاد؟ پنج شنبه رو نرفتیم کلا.جمعه من و بچه ها رفتیم با بقیه بدون میم.اونم به اصرار بچه ها‌.شنبه باز همه بودن و میم نبود.امشب هم باز ما رفتیم بدون
عزت اسلام وقرآن درمرام جمعه ها/وحدت وشورحماسه درکلام جمعه ها/باولایت محوری شد یاری دین نبی/لشکری گشته فراهم باپیام جمعه ها/هرنمازجمعه آن بابصیرت آمده/درمصلی سوی مهدی شدسلام جمعه ها/خطبه اش دارد سفارش سوی تقوا وهدف/معرفت حاصل بگردد بهرگام جمعه ها/برعبادتهای ایزد میدهد اخلاص را/یاوری برولایت شدبکام جمعه ها/کن دعااز بهرمهدی تاظهورش سررسد/چونکه باشدحضرت اوآن امام جمعه ها/
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره پنج):
بعد اینکه قرار شد بریم موکب برا خادمی زوار امام حسین (ع) از بیست و سوم تا سی ام مهرماه، گفتیم ای کاش زیارت و پیاده روی اربعین رو هم بریم.
چون بیست و سوم، دوشبنه بود و شنبه یک شنبه قبلش کلاس خاصی نداشتم و جمعه و پنج شنبه اش هم که دیگه تعطیل بودیم.
همین شد که با بقیه رفقای موکب، تصمیم گرفتیم هفدهم بریم طرف مرز بریم طرف نجف و از اونجا هم پیاده کربلا.

در پنج‌شنبه آخر سال به بهشت زهرا (س) نرویدرئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از مردم خواست که در پنج‌شنبه آخر سال برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) مراجعه نکنند.

خداکرمی در پایان اظهارکرد: سازمان بهشت زهرا (س) در این چند روز مدام از مردم درخواست کرده است که به زیارت اهل قبور نیایند اما از آنجایی که زیارت رفتگان یکی از آیین‌های مرسوم ایرانیان است، نگران هستیم که مبادا تعداد افراد مراجعه‌کننده در روزهای پایانی سال به‌ویژه پنج‌شنبه و جمع
با این وضع روحی باید درسم خوند؟ آخه مگه میشه ؟؟! نمیتونم واقعا . نمیدونم چطور کابوس هایی که میبینم و عین واقعیت هستن فراموش کنم . هرکار میکنم جلوی چشمم هستند شنبه امتحان بدترین روزی که میتونه یک امتحان باشه شنبه است چون من کلا جمعه ها نمیتونم درس بخونم دست خودم نیس!
چاره ای نیست باید امروز شروع کنم تا پنج شنبه تموم بشه.دعا کنید آرامش پیدا کنم واقعا دارم دیوونه میشم اونقدر که تا شب میتونم یک ریز فقط بنویسم و بنویسم...
حضرت باقر ع فرمود هرکه  درمکه قران رااز این جمعه. تا جمعه  دیگر ختم کندیا در کمتر ازاین زمان یا بیشتر باشد ولی ختم و پایانش در روز جمعه باشد. برای او اجر و حسنه نوشته شود از اولبن جمعه ای که در دنیا بوده تا اخرین جمعه ای که در دنیا  هست و اگر در روزهای.   دیگر نبز ختم کند چنبن است  واین اجر برای او هست
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،در شهر آب پخش حضور یافت و با مردم دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش سفیر جنوب؛شامگاه پنج شنبه آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با حضور در شهر آب پخش،دفتر امام جمعه بخش و حسینیه اباعبدالله الحسین(ع) این شهر را افتتاح کرد و سپس در محل حسینیه و در حضور مردم به سخنرانی پرداخت.
ادامه مطلب
انتظاریوسف زهرا نشان جمعه هاست/عشق مابرحضرتش هردم امان جمعه هاست/درتکاپوی حقیقت هست مهدی لطف حق/آن گل نرگس ولی درنهان جمعه هاست/چشمها اندرفراقش مثل یعقوب نبی/سوی یوسف عاشقی لطف عیان جمعه هاست/ازتباراهل بیت ودلبر آدینه ها/تیرحق مولابه دنیادر کمان جمعه هاست/اشک چشمان بهاری شیعه رامعناکند/جاودانه عاشقیها در بیان جمعه هاست/دشمنان دین احمد خنجر از رو بسته اند/باولایت تاشهادت درتوان جمعه هاست/ملت ایران ورهبر سوی او آماده باش/لشکری بهرش فراهم
پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
                           به گزارش کوچان نیوز :دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به برگزار نشدن نمازجمعه به دلیل ویروس کرونا ، پیام جمعه رشت با سخنان آیت الله فلاحتی جایگزین خطبه های عبادی سیاسی جمعه می شود.در این اطلاعیه آمده است : آیت الله فلاحتی در پیام جمعه رشت ، درباره مناسبت های تقویمی و رویدادهای هفته و مسائل سیاسی استان و جهان در هفته ای که گذشت با مردم صحبت می کند و در صفحه اینستاگرامی وی به نشانی rasoul_falahati@ ب
لایسنس نود 32 جمعه 29 آذر 98 لایسنس رایگان نود 32 جمعه 29 آذر 98 نود 32 جمعه 29 آذر 1398 کلید نود 32 جمعه 29 آذر 1398 لایسنس نود32 98/9/29 جدیدترین سریال نود 32 98/9/29 کد جدید نود 32 98/9/29 سریال روزانه نود 32 جمعه 29 آذر 98 آخرین کلید نود 32 جمعه 29 آذر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 جمعه 29 آذر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/09/29 لایسنس نود 32 یکساله رایگان جمعه 29 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart security License key code serial 2019/12/20
ACS4-XGH5-
اوضاع اسف باریه!سرما خوردگی، بدن درد، ابریزش بینی، بالا رفتن فشار خون، مرگ مادرزن...
روز جمعه برای گریز از تنهایی به سرکار اومدم. به همه اینها یه غروب جمعه بدون تو هم، اضافه کن. فکر نمیکنم دیگه چیزی باقی مونده باشه. به قول فرهاد؛ جمعه حرف تازه ای برام نداشت هرچی بود، پیش تر از اینها گفته بود!

یوزرنیم و پسورد نود 32 جمعه 29 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/29 نود32 98/9/29 یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/29 جمعه 29 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 جمعه 29 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 جمعه 29 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 جمعه 29 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/09/29 یوزرنیم و پسورد نود32
بسم الله الرحمن الرحیم
ختم 1= از روز جمعه شروع کرده روزی سه بار یس بخواند تا روز پنج شنبه و هر روز بعد از آنها دعای یامن تحل به عقد المکاره را بخواند و به جهت دشمن سه شنبه شروع کند وجهت عزت یک شنبه و جهت معیشت پنج شنبه
شب نیمه شعبان سه بار یس را بخواند مرتبه اول طول عمر و بار دوم عافیت از بلا و بار سوم توفیق انجام وظیفه و هر بار بعد از آن یامن تحل را بخواند

ختم 2= در یک مجلس 21 بار یس بخواند ودر خاتمه دعایی که در با لا ذکر شد

ختم3=  روز جمعه صد صلوات

بسم الله

تابستونا برام فرقی نداشت که امروز شنبه است یا پنج شنبه
ولی وقتی مهر میاد(هرچند برای ما که بوش از شهرویور اومده) دیگه شنبه میشه شنبه و وپنج شنبه جمعه میشه زندگی!
بعد از ۳۳ ساعت کلاس نشستن تو یه هفته، امروز یهویی حس کردم قشنگ تر از پنج شنبه نداریم اصلا:)
قشنگیشم معلومه برای چیه
برای شنبه تا چهارشنبه!!!
اصلا اینا ملازم همن:)) نذارین بحث رو فلسفیش کنم
خلاصه اینجا هوا خوبه
درختا هنوز سبزن
و آسمون دیروز اینقدر خفن بود که در تصویر م
لایسنس نود 32 سه شنبه 3 دی 98 لایسنس رایگان نود 32 سه شنبه 3 دی 98 نود 32 سه شنبه 3 دی 1398 کلید نود 32 سه شنبه 3 دی 1398 لایسنس نود32 98/10/3 جدیدترین سریال نود 32 98/10/3 کد جدید نود 32 98/10/3 سریال روزانه نود 32 سه شنبه 3 دی 98 آخرین کلید نود 32 سه شنبه 3 دی 98 سریال نامبر رایگان نود 32 سه شنبه 3 دی 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/10/03 لایسنس نود 32 یکساله رایگان سه شنبه 3 دی 1398
ESET NOD32 & Smart security License key code serial 2019/
لایسنس نود 32 سه شنبه 26 آذر 98 لایسنس رایگان نود 32 سه شنبه 26 آذر 98 نود 32 سه شنبه 26 آذر 1398 کلید نود 32 سه شنبه 26 آذر 1398 لایسنس نود32 98/9/26 جدیدترین سریال نود 32 98/9/26 کد جدید نود 32 98/9/26 سریال روزانه نود 32 سه شنبه 26 آذر 98 آخرین کلید نود 32 سه شنبه 26 آذر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 سه شنبه 26 آذر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/09/26 لایسنس نود 32 یکساله رایگان سه شنبه 26 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart security Licen
گلشن دیداردارد جمعه های انتظار/مجمع ابراردارد جمعه های انتظار/ای خوش آن صبحی که باشدجلوه گاه برفرج/عاشق بسیاردارد جمعه های انتظار/درتکاپوی وصالش صبح وشب آماده باش/زمزم ایثاردارد جمعه های انتظار/اشک چشمان بهاری جاری بامعرفت/شیعه بسیار داردجمعه های انتظار/جمکران حضرت اومملو ازعاشقان/پیرو بیدارداردجمعه های انتظار/ازبر روز ظهورش زمزم آمادگی است/این همه آثاردارد جمعه های انتظار/با بصیرت سوی دریای ولایت پاگذار/ازبرش سرداردارد جمعه های انتظ
عضو ستاد استهلال کشور: شنبه اول ماه مبارک رمضان است.حجت‌الاسلام موحدنژاد روز شنبه را اول ماه مبارک رمضان دانست.به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، حجت‌‌الاسلام موحدنژاد، عضو ستاد استهلال کشور در سخنانی با اشاره به اینکه ظاهراً مشکلی نباشد که شنبه اول ماه مبارک رمضان باشد، افزود: در این‌طور موارد معمولاً از اینکه مطلب را بیان کنیم،‌ ابایی نداریم.
وی گفت: کارشناسان اتفاق نظر دارند پنجشنبه هلال دیده نمی‌شود، از این رو قطعاً جمعه اول ماه نمی
در دیدار مسئولان نظام: کسی که با صدای بلند تهدید میکند، قوه واقعی اش آنقدر نیست. آمریکاییها احتیاج دارند به اینکه هارت و پورت کنند. میگویند رفتار ما ایران را تغییر داد! بله، تغییرش این بود که نفرت مردم ایران از آمریکا 10 برابر و نزدیک شدن آنها به منافع جمهوری اسلامی برایشان دست نیافتنی تر شده/ رئیس جمهور آمریکا میگوید هر جمعه در تهران علیه نظام راهپیمایی است. اولا جمعه نیست و شنبه است؛ ثانیا تهران نیست و پاریس است!
این لیست بازی های هفته ۱۶ لیگ برتر هست که این هفته پنج شنبه و جمعه قرار هست برگزار بشن.

استقلال- ماشین سازی

تراکتور - نفت مسجد سلیمان

سپاهان - شاهین بوشهر

پارس جنوبی- پرسپولیس

نساجی - گل گهر

سایپا - ذوب

شهر خودرو - پیکان

صنعت نفت - فولاد.

اگر کسی دوست داشت بازی ها رو پیش بینی کنه و توی کامنت ها برای من کامنت بزاره. من هم روز پنج شنبه نتیجه پیش بینی براساس ریاضی رو میزارم. بعد میشه نتایج پیش بینی ها رو با هم مقایسه کرد.
پشت میز کار میکردیم که ناگهان چیزی در هوا تغییر کرد. بسامدی بالا و پایین شد. سکوت محض شده بود. تا دقیفه قبل صدایی پرهیبت تمام فضایمان را پر کرده بود که حالا نیست.
موتور یخچال ناگهان خاموش شده بود، انگار نفس کسی ناگهان بند آمده بود و ما تازه متوجه حضور ارزشمند و همیشگی‌اش شده بودیم.

حکایت آن شنبه سیاه و نفرین‌شده برای همه ما خارج‌نشینان همین قدر ساده، کوتاه، ناگهانی، ترسناک، گنگ، و دست‌نیافتنی بوده و هست. 
ضربان قلبی که جمعه شدت گرفت، ب
عصر جمعه است دیگر...
شده از بین هزار استرس داشته و نداشته ات...
از میان جزوه ها و کتاب های نخوانده ات...
سرک میکشد‌...از بین ورق ورق کتاب قانونت بیرون می آید و غمش را به جانت می اندازد ...
در روز و روزگاری که شنبه و یکشنبه ات را نمیشناسی ...حال دلت اما...روز جمعه را از روزهای دیگرت متمایز میکند....
جمعه است و فهم جمعه ...شناخت یک عصر جمعه نه نیازی به داشتن تلویزیون و رادیو دارد...نه تقویم و ساعت...
...
چقدر با عشق سپردم این دلو یه جا بش...
فک نمیکردم نخوادش ...
رف
 پست شب جمعه رو از وضعیت امروز واتس آپم انتخاب کردم. امشب بالاجبار برنامه دورهمی رو میدیدم؛ یه دفعه این فکر به ذهنم خطور کرد که چطور این برنامه با جمعیتی حدود صد و صدوپنجاه نفر باید برگزار بشه ولی نماز جماعت ها و جمعه ها و هیئات باید تعطیل بشه.!!!
از اوایل هفته تصمیم گرفتم که حتما سه شنبه شب تو جلسه هیئت هفتگیمون شرکت کنم و الحمدلله همینطور هم شد و خدارو شکر که خیلی چسبید وخیلی دوست داشتم. همیشه به خوم میگم زمانی می آید که حسرت این دورهمی ها رو م

قیام امام زمان (عجّل الله تعالی فرجه)
روایات مختلفی درباره روز قیام حضرت مهدی (عجّل الله تعالی فرجه) وجود دارد. در برخی، از نوروز به عنوان روز آغاز قیام، یاد شده است. برخی احادیث دیگر روز عاشورا را روز آغاز قیام ذکر کرده است. در تعدادی از روایات روز شنبه ودر تعدادی دیگر، جمعه، روز قیام تعیین شده است. درهم زمانی نوروز، با عاشورا اشکالی به نظر نمی رسد؛ زیرا نوروز طبق سال شمسی وعاشورا براساس سال قمری محاسبه می شود ویکی شدن این دو امکان پذیر اس
ختم ذکر الله الصمد برای برگشت معشوق :
برای احضار شخص از راه دور باید این سه عمل رو انجام بدید:
    آیه الکرسی را هفت روز (از شنبه تا جمعه)نزدیک طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزنید رو به قبله یازده مرتبه بخوانید و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد نمائید البته آن شخص دوست شما می گردد.
    دوم اینکه هرروز پنج شنبه(به مدت چهل روز) بعد از نماز ” صبح و عشاء” ابتداء ۱۴ صلوات بفرستید ،سپس ۱۰۱ مرتبه اسم اعظم «الحلیم»را تکرار ڪنید .

ادامه مطل
لایسنس نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 لایسنس رایگان نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 نود 32 سه شنبه 21 آبان 1398 کلید نود 32 سه شنبه 21 آبان 1398 لایسنس نود32 98/8/21 جدیدترین سریال نود 32 98/8/21 کد جدید نود 32 98/8/21 سریال روزانه نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 آخرین کلید نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 سریال نامبر رایگان نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/08/21 لایسنس نود 32 یکساله رایگان سه شنبه 21 آبان 1398
ESET NOD32 & Smar
لایسنس نود 32 شنبه 25 آبان 98 لایسنس رایگان نود 32 شنبه 25 آبان 98 نود 32 شنبه 25 آبان 1398 کلید نود 32 شنبه 25 آبان 1398 لایسنس نود32 98/8/25 جدیدترین سریال نود 32 98/8/25 کد جدید نود 32 98/8/25 سریال روزانه نود 32 شنبه 25 آبان 98 آخرین کلید نود 32 شنبه 25 آبان 98 سریال نامبر رایگان نود 32 شنبه 25 آبان 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/08/25 لایسنس نود 32 یکساله رایگان شنبه 25 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart security License key code serial 2019/
لایسنس نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 لایسنس رایگان نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 نود 32 سه شنبه 14 آبان 1398 کلید نود 32 سه شنبه 14 آبان 1398 لایسنس نود32 98/8/14 جدیدترین سریال نود 32 98/8/14 کد جدید نود 32 98/8/14 سریال روزانه نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 آخرین کلید نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 سریال نامبر رایگان نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/08/14 لایسنس نود 32 یکساله رایگان سه شنبه 14 آبان 1398
ESET NOD32 & Smar
لایسنس نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 لایسنس رایگان نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 نود 32 سه شنبه 7 آبان 1398 کلید نود 32 سه شنبه 7 آبان 1398 لایسنس نود32 98/8/7 جدیدترین سریال نود 32 98/8/7 کد جدید نود 32 98/8/7 سریال روزانه نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 آخرین کلید نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 سریال نامبر رایگان نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/08/07 لایسنس نود 32 یکساله رایگان سه شنبه 7 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart security
از جمعه ها بی زارماسمونش غم داره . غروبش ماتم داره و من در این شرایط غمگین ترین مخلوقم .
جمعه ها رو باید شست . باور کنید بلد نیسم باید با جمعه چکار کرد .
خسته ام. و این ب طرز خنده داری مزحکه.
کاش بشر می تونست زندگی رو جلو عقب کنه هر لحطه ان را به گونه ای که دلش ارام میگرفت دنبال کنه .من شدیدا دلم میخواد زندگی های مختفلی تجربه کنم . شهر و کشور های مختلف ادم های مختلف کار های مختلف .چ بد ک یک بار هستم .

یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 26 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/26 نود32 98/9/26 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 26 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 26 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 26 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/26 سه شنبه 26 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 26 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 26 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 26 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 26 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 139
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 3 دی 98 یوزر پسورد نود32 98/10/3 نود32 98/10/3 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 3 دی 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 3 دی 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 3 دی 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/10/3 سه شنبه 3 دی 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 3 دی 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 3 دی 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 3 دی 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 3 دی 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/10/03 یوزرنیم و
دوست جان دو هفته قبل پیام داده بود که بیا همین باشگاهی که من میرم تو هم ثبت نام کن برای پیلاتس که باهم باشیم و حرکاتش خوبه برای ما که بدنمون خشکه و ...
کلاسش روزهای زوج بود که من روزهای شنبه و دوشنبه م صبحاش خالیه
عرض کنم خدمتتون که من با کله قبول کردم که برم
ولی دقیقا همون هفته مصادف شد با تعطیلات باشگاهشون
هفته بعدش جمعه من بعد هزار سال زندگی مشترک، برای بار دوم طی این سالها تصمیم گرفتم ترشی (شور) درست کنم
اینه که کل جمعه رو درگیر بودم و دیگه دس
لایسنس نود 32 شنبه 30 شهریور 98 لایسنس رایگان نود 32 شنبه 30 شهریور 98 نود 32 شنبه 30 شهریور 1398 کلید نود 32 شنبه 30 شهریور 1398 لایسنس نود32 98/6/30 جدیدترین سریال نود 32 98/6/30 کد جدید نود 32 98/6/30 سریال روزانه نود 32 شنبه 30 شهریور 98 آخرین کلید نود 32 شنبه 30 شهریور 98 سریال نامبر رایگان نود 32 شنبه 30 شهریور 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/06/30 لایسنس نود 32 یکساله رایگان شنبه 30 شهریور 1398
ESET NOD32 & Smart securi
حتی اگر شمارش روزهای هفته از دستت رفته باشد، که می‌دانم رفته، اما...
صبح جمعه را با دست و پا زدن در بیم‌هاو امیدهایش، عصر جمعه را با‌ دلتنگی های خفه کننده اش و پایان جمعه را با افسردگی مزمن و غیرقابل درمانش خواهی شناخت...
این هفته هم تَه کشید.
اطلاعیه درباره تاریخ ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌متمرکز Ph.D) سال 1399 :
بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال 1399 می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز چهار‌شنبه مورخ 98/09/06 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 98/09/12 پایان می‌پذیرد. 
ضمناً آزمون مذکور در روز جمعه مورخ 98/12/09 برگزار می گردد.
محل ثبت نام : کافی نت فرزاد
↶بـرنـامـه عبـادی هر مـاه بـارداری↷
1⃣ مـاه اول مـاه قلـب اسـتچون چهار هفته اول زندگی جنینقلب فعالیت خود را آغاز می‌کند.
↫◄ روزهای پنج‌شنبه و جمعهسوره #یس و #صافات بخواندو به شکم بدمد
↫◄ صبح‌ها کمی سیب شیرین بخورد روزهای جمعه قبل از صبحانه انار میل کندو قبل از طلوع آفتاب اندکی از تربت بخورد 
↫◄ نمازهای یومیه را در اول وقت بجا آوردو قبل از نماز حتماً اذان و اقامه بگویدو دستانش را روی شکم بگذارد 
↫◄ هر روز بر دو عدد خرماسوره #قدر بخوان
بلک فرایدی یا جمعه سیاه چیست
جمعه‌ سیاه یا بلک فرایدی نام حراجی فردای روز شکرگزاری است. دلیل نام‌گذاری این روز به جمعه‌ سیاه، ترافیک و جمعیت بالای ایجادشده از مردمی است که برای خریدهای ارزان‌قیمت به فروشگاه‌ها هجوم آورده‌اند. اولین بار دپارتمان پلیس فیلادلفیا از عبارت جمعه‌ی سیاه برای توصیف هرج‌ومرج و هجوم توأم با خشونت مردم در مرکز شهر استفاده کرد.
فروشندگان علاقه‌ای به نام «جمعه‌ی سیاه» نداشتند، چراکه از صفت «سیاه» غالباً برای ت
ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال 1399 منحصراً بصورت اینترنتی در وبسایت سازمان سنجش از روز چهار‌شنبه مورخ 98/09/06 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 98/09/12 پایان می‌پذیرد.آزمون مذکور در روز جمعه مورخ 98/12/09  برگزار می گردد.

آپدیت نود 32 جمعه 29 آذر 98 آپدیت نود32 جمعه 29 آذر 98 اپدیت 98/9/29 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 جمعه 29 آذر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 جمعه 29 آذر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/9/29 جمعه 29 آذر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 جمعه 29 آذر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 جمعه 29 آذر 98 کد آپدیت نود32 1398/09/29 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان جمعه 29 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/12/20
Username: TRIAL-0268070031Password: m9v43h95jf
Username: TRIAL-0
تعطیلات خیلی خوبی داشتم. آنقدر خوب که از تمام شدنش خیلی ناراحت شدم؛
کلی برنامه‌ریزی کردم که به کارهایم برسم، و تقریبا هیچ کدام را انجام ندادم :) عوضش خیلی خوش گذشت و پشیمان نیستم. خیلی خوب بود. این را مینویسم که یادم باشد چقدر چهارشنبه و پنج‌شنبه و جمعه و شنبه خوب بودند؛ مینویسم که اگر روزی ناراحت بودم این را بخوانم و خوبی ها یادم بیاید.

+چند تا چیز دیگه هم میخواستم بنویسم که طبق معمول یادم رفت. 
میتونم اینم بگم:
خواب من روی کتاب و صفحات باقی/
نمیدونم دقیقا چند وقته که چیزی ننوشتم فقط دوتا خاطره دارم یادمه جمعه عصر قرار بود با حسین دوستم بریم بیرون که من پیام دادم گفتم خیلی خوابم میاد باشه بعدا میریم و امروز صبح از ساجده پرسیدم چند شنبه هست گفت دوشنبه
شبها یه چند ساعتی بیدار میشدم ولی الا واقعا گیجم دیشب فکر میکردم یک شنبه هست دیشب یعنی ساعت یک امروز صبح ولی ساجده گفت دوشنبه، تقویمم نگاه کردم دوشنبه بود
واقعا نمیدونم چند ساعت خوابیدم هنوز خوابم میاد
امروز را ۵ نفری رفتیم؛ سین، رِ، میم، زِ، و خودم.
رفتیم نشستیم روی کوه های مشرف بِ شهرِ غبار گرفته یمان.
در جوارِ پنج تن از شاهدانِ پاکِ زمین،
روزِ اولِ اجتماع مان بود،
شروعِ قرارِ درماندگیِ دستِ جمعی مان!
چهار شنبه ها می باید می رفتیم اما این هفته استثناعن سه شنبه را بِ سوگ نشستیم،
از قرارمان بِ این ور قلبم فشرده شده است و روحم سنگینی می کند!
نور از چشم هایم رفته؛ انگار کِ غروبِ یخ زده ی جمعه باشد .
امروز خودش نیامد !
دیشب را تا بامداد بیدار بو
شنبه ها ، شنبه ها ، شنبه ها ... شنیدن صدای تو ... همراه شدن با زندگیت ...
چقدر خوب که تصمیم گرفتی برای تغییر ... چقدر خوب که یک هفته است سیگارت رو ترک کردی . بهت افتخار می کنم ... 
مواظب خودت باش ... قدم به قدم همراهیت می کنم ... حواسم بهت هست ...  
یوزرنیم و پسورد نود 32 شنبه 25 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/25 نود32 98/8/25 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/25 شنبه 25 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 شنبه 25 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 شنبه 25 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 شنبه 25 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/08/25 یوزرنیم و
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/21 نود32 98/8/21 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/21 سه شنبه 21 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 21 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 21 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/14 نود32 98/8/14 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/14 سه شنبه 14 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 14 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 14 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/7 نود32 98/8/7 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/7 سه شنبه 7 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 7 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 7 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریت
یوزرنیم و پسورد نود 32 شنبه 30 شهریور 98 یوزر پسورد نود32 98/6/30 نود32 98/6/30 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 30 شهریور 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 30 شهریور 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 30 شهریور 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/6/30 شنبه 30 شهریور 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 شنبه 30 شهریور 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 30 شهریور 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 شنبه 30 شهریور 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 شنبه 30 شهریور 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکور
+ امروز باز کلاس ent رو نرفتم خیر سرم زبان بخونم برا امتحان میانترم فردا. تا ظهر تو پختن ناهار و کارای خونه به مادر کمک کردم و تا الان خواب بودم. :|زبان غیبت هام تموم شده. هیچی هم نخوندم. هیچی هم بلد نیستم :(من تو زبان هیچ پخی نمیشم :((

+ دلم خیلی درد میکنه... راستی سرماخوردگیم خیلی بهتره. اون دو روزی که بستری بودم خوب پذیرایی شدم :))

+ دلم برای مزار داداشم تنگ شده :(((

+ با خواهری بحثم شد. الکی. سر جمع کردن سفره ! :| برم منت کشی...:|

+ تصمیم گرفتم آدمایی که
بسم الله الرحمن الرحیم
اصلاحیه برنامه های نوروزی
برنامه عاشورا واقعیتی بی پایان از پنج شنبه ۲۲اسفند آغاز می گردد. 
این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹یا ۱۱صبح
برنامه پنج شنبه ۲۲اسفند:
۱.معرفی عبد الله بن مسلم بن عقیل  پسر مسلم
۲.معرفی عون بن جعفر طیار همسر ام کلثوم کبری 
برنامه شنبه در کانال اصلاع رسانی می گردد
فیزیک ۲ ۳/۰۰ ۰/۰۰ عادی پایه ناظر دیلمی سمیه درس(ت): دو شنبه ۱۴:۳۰-۱۶:۰۰ مکان: دانشکده کامپیوتر کلاس ۱۰۵، درس(ت): چهار شنبه ۱۳:۳۰-۱۵:۰۰ مکان: دانشکده علوم پایه کلاس ۲۰۷، امتحان(۱۳۹۸/۱۱/۰۲) ساعت : ۱۴:۰۰-۱۶:۰۰ کاربرد فناوری در آموزش ۲/۰۰ ۱/۰۰ عادی صلاحیت معلمی رحیمیان سحر درس(ت): دو شنبه ۰۹:۰۰-۱۰:۰۰ مکان: سایت، درس(ع): دو شنبه ۱۰:۰۰-۱۲:۰۰ مکان: سایت، امتحان(۱۳۹۸/۱۰/۲۱) ساعت : ۱۴:۰۰-۱۶:۰۰ کارورزی ۱ ۲/۰۰ ۲/۰۰ عادی صلاحیت معلمی غفاریان جمیله درس(ع): چهار شنبه ۰۸:
در زبان انگلیسی اولین روز هفته از دوشنبه شروع میشود
روز های هفته انگلیسی به فارسی

روز های هفته به فارسی
روز های هفته به انگلیسی

دوشنبه
Monday

سه شنبه
Tuesday

چهار شنبه
Wednesday

پنج شنبه
Thursday

جمعه
Fraiday

شنبه
Saturday

یک شنبه
Sunday

شما وقتی که میخواهید بگویید امروز چند شنبه است باید بگویید:
?what day is it today
” ارتقاء سلامت روان ، نشاط اجتماعی ”
اسامی روزهای هفته سلامت روان؛
1. پنجشنبه ۱۸ مهر : نقش خود مراقبتی در نشاط اجتماعی
2. جمعه ۱۹ مهر : نقش آموزه های دینی، فرهنگ و معنویت در ارتقاء سلامت روان و نشاط اجتماعی
3.شنبه ۲۰ مهر: تحکیم خانواده، جامعه با نشاط
4. یکشنبه ۲۱ مهر : ارتقای سلامت روان و نشاط اجتماعی
5. دوشنبه ۲۲ مهر : نقش مهارت های زندگی در ارتقاء سلامت روان و نشاط اجتماعی
6. سه شنبه ۲۳ مهر: عوامل اجتماعی تعیین کننده های سلامت و نقش آن در نشاط اجتما
خب به نام خدا
صبح شنبه ست و بدبختی ما دانش آموزا شروع شد
مطمئنم همه دانش آموزا به امید سه شنبه که تعطیل دارن میرن مدرسه
یه سری دانشجو بدبخت هم هستن که امروز تازه اولین روز دانشگاشونه
آقا کلا لپ مطلب ما همه بدبختیم
کسی هم حرف نزنه
07:26:22
نماز حاجت در روز جمعه

نحوه خواندن نماز حاجت در روز جمعه

روز جمعه سرور روزهاست، خداوند نیکی ها را در آن چند برابر میکند و گناهان را در آن می زداید و درجات را در آن بالا می برد و دعاها را در آن اجابت میکند و غم ها را در آن برطرف می سازد و حاجت های بزرگ را در آن برآورده میکند. در روز جمعه چند اعمال مستحبی دارد که یکی از این اعمال خواندن نماز روز جمعه جهت تحقق یافتن حاجت میباشد که بسیار مؤثر و مجرب میباشد.
ادامه مطلب
میگردى بین مخاطب هایى که،
تمامِ هفته را کنارشان گذراندى...
میگردى بین تمامِ آنهایى که،
کِیفَت کنارشان کوک است...
میگردى بین صمیمى ترین ها
با معرفت ترین ها...
تا پیدا کنى یک نفر را؛
که جمعه ات را
غروبِ جمعه ات را
برایت بسازد
برایت شیرین بسازد...
نیست!
نه این هفته
تا آخرِعمرت هم بگردى،
پیدا نمى شود
جمعه یار میخواهد...
غروبِ جمعه یار میخواهد...
یار اگر نباشد،
تمامِ دلتنگى ها
تمامِ خستگى ها
تمامِ نا امیدى هاى هفته ات،
بغض میشود در گلویت و
نمیترکد که نمی
شنبه :
پرس سینه هالتر ۳ ست ۸-۱۲ تایی
پرس بالا سینه دمبل ۳ ست ۸ تایی
قفسه سینه با ماشین فلای ۳ ست۱۲ تایی
بارفیکس دست باز ۳ ست ۸-۱۲ تایی
زیر بغل سیم کش از پشت  ۳ ست ۸-۱۲ تایی
تمرین هوازی به صورت اینتروال ۲۰ دقیقه

یک شنبه:

دوچرخه باشگاهی برای گرم کردن عضلات پا   ۲۰ دقیقه

اسکوات ۳ ست ۸-۱۲ تایی

ددلیفت پا صاف ۳ ست ۸-۱۲ تایی

جلوران دستگاه ۳ ست ۸-۱۲ تایی

پشت پا خوابیده دستگاه ۳ ست ۸-۱۲ تایی

ساق پا ایستاده ۳ ست ۸-۱۲ تایی

دوشنبه : استراحت

سه شنبه:
شروع ماه رمضان:

جمعه: عربستان، قطر، امارات، عمان
شنبه : بحرین، عراق، ایران، یمن

+ خدا رو شکر تو گروه آسونتری افتادیم و صعودمون حتمیه

ـــــــــــــــــ
 خیلیها  پیشواز میرن 
اما من بعدواز میرم
یعنی یه روز دیرتر روزه بگیرم

با آدم های زیادی می شود صبح تا عصر جمعه را گذرانید
طوری که نفهمی آفتاب صبح جمعه ات کِی غروب کرد!؟
آنها که دل زنده اند
آنها که دل و دماغ یک جا نشستن و صحبت های طولانی را ندارند
آنها که آدم های دست توی دست دویدن و خندیدن و قهقهه اند!
اما آدم های کمی هستند که می توان دلتنگی غروب جمعه را با آن ها سر کرد
همان ها که عصرهای جمعه ی عمرشان ، دلِ شان برای کسی گرفته
همان ها که می توانند مسیرهای طولانی را آرام کنارت قدم بزنند و حوصله شان سر نرود!
 همان ها که بی
1- این دوره چگونه برگزار می گردد؟
✅کلاس های مجازی دو نوع هستند:آفلاینآنلاین
دوره فعلی (آبان 98) نیز بصورت آفلاین خواهد بود.پس از قطعی کردن ثبتنام و واریز وجه، لینک گروه پرسش و پاسخ و کانال آرشیو ارسال میشود. روزهای شنبه و سه شنبه درس جدید و در روزهای دوشنبه و جمعه جواب تمارین آن درس در کانال بارگزاری می گردد. همچنین اگر نسبت به مطالب کتاب سوالی داشتید، در گروه مطرح می کنید و جوابش را دریافت می کنید؛

ادامه مطلب

زمان ،چیزی عجیب تر از عجیب است .امروز این عبارت کلیشه ای ِ " چرخ دنده های زمان" یک وَنگ در سرم می کوبد. گیر کرده ام لای چرخ دهنده های زمان در گذشته، در حال و حتی در آینده ای که در آمدنش و بودنم تردید و تِلواسه ی بسیار است. صدای خرد شدن استخوان هایم را می شنوم دلم می خواهد یک دست بزرگ مثل دست غول های کارتونی از بالای فضایی که در آن هستم وارد کادر شود و مرا بردارد مرا بیرون بِکشد از همه ی آنچه پیرامونم است . ملت باز برای جشن یلدا به خودشان افتاده ان
بچه  ها  قراره پنج شنبه بِرن کافه ، همون کافه که بعد از مدتها  شد محل جمع شدن دوستای دوران مدرسه  ، منم برنامه ریزی داشتم که بِرم ، دلم تنگ شده واسه همشون ،  واسه شیطنت های  راضیه ،واسه حرص خوردنای نگار  ،دوست داشتم نرگس را که  داره مادر میشه و بارداره ببینم ...
اما ساعت امتحانم  بعدظهره و بعید میدونم برسم ...
اگه امتحانم صبح بود همه چی اوکی بود واسه رفتنم، اَه!
همه هستن ، حتی راضیه   و مژگان که تهران زندگی میکنن، مریم با دختر چند ماهش میخواد بی

زمان ،چیزی عجیب تر از عجیب است .امروز این عبارت کلیشه ای ِ " چرخ دنده های زمان" یک وَنگ در سرم می کوبد. گیر کرده ام لای چرخ دهنده های زمان در گذشته، در حال و حتی در آینده ای که در آمدنش و بودنم تردید و تِلواسه ی بسیار است. صدای خرد شدن استخوان هایم را می شنوم دلم می خواهد یک دست بزرگ مثل دست غول های کارتونی از بالای فضایی که در آن هستم وارد کادر شود و مرا بردارد مرا بیرون بِکشد از همه ی آنچه پیرامونم است . ملت باز برای جشن یلدا به خودشان افتاده ان
آپدیت نود 32 سه شنبه 26 آذر 98 آپدیت نود32 سه شنبه 26 آذر 98 اپدیت 98/9/26 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 سه شنبه 26 آذر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 سه شنبه 26 آذر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/9/26 سه شنبه 26 آذر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 سه شنبه 26 آذر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 سه شنبه 26 آذر 98 کد آپدیت نود32 1398/09/26 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان سه شنبه 26 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/12/16
Username: TRIAL-02679196
آپدیت نود 32 سه شنبه 3 دی 98 آپدیت نود32 سه شنبه 3 دی 98 اپدیت 98/10/3 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 سه شنبه 3 دی 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 سه شنبه 3 دی 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/10/3 سه شنبه 3 دی 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 سه شنبه 3 دی 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 سه شنبه 3 دی 98 کد آپدیت نود32 1398/10/03 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان سه شنبه 3 دی 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/12/24
Username: TRIAL-0268288712Password: 9mjek758s7
U
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
فلسفه بلک فرایدی یا جمعه سیاه چیست:
جمعه‌ سیاه یا بلک فرایدی نام حراجی فردای روز شکرگزاری است. دلیل نام‌گذاری این روز به جمعه‌ سیاه، ترافیک و جمعیت بالای ایجادشده از مردمی است که برای خریدهای ارزان‌قیمت به فروشگاه‌ها هجوم آورده‌اند. اولین بار دپارتمان پلیس فیلادلفیا از عبارت جمعه‌ی سیاه برای توصیف هرج‌ومرج و هجوم توأم با خشونت مردم در مرکز شهر استفاده کرد.
فروشندگان علاقه‌ای به نام «جمعه‌ی سیاه» نداشتند، چراکه از صفت «سیاه» غالباً
ساعت شش از خواب بیدار شدم 
سرحال بودم و هوشیاریم‌سر جاش بود 
کلنجار میرفتم با خودم مگه میشه 
شش صب جمعه بیدار باشی و سرحال !
منی که شنبه تا پنج شنبه رو با خودم جنگیدم تا زودتر از دوازده بیدار شم 
نهایتش رسیدم به ساعت نه و نیم 
واسم قابل باور نبود 
صدایی درونی بهم میگفت بخواب بخواب 
و دوباره خوابیدم 
دوازده و نیم از خواب بیدار شدم 
ولی این بار سرحال نبودم 
انگار دچار کوفتگی شده باشم عضلاتم درد میکرد 
و سوزس شدید ادرار داشتم که
برای اروم کردن
دیروز اینقدر از حوزه آزمون تا خونه ایسگا گرفتیم و مسخره بازی در آوردیم که الان عذاب وجدا گرفتم اصلا :////
+
بی نهایت خسته م ولی نمیتونم بخوابم...
++
دلم محرم رو میخواد :(
+++
اون تک بیت هارو هم بخونید :)
++++
الان چنتا آهنگ دیگه میزارم تو موزیک باکس :)
دانلود فصل ششم برنامه خندوانه با کیفیت عالی
دانلود برنامه خندوانه فصل ششم نوروز 98
دانلود برنامه خندوانه سری جدید فصل ششم با لینک مستقیم 
دانلود رایگان خندوانه بهار 98 با کیفیت عالی 

دانلود برنامه خندوانه فصل ششم نوروز 98
نام برنامه : خندوانه
پخش : چهارشنبه ، پنجشنبه ، و جمعه ساعت 23 شبکه نسیم
کارگردان : رامبد جوان
خلاصه داستان : فصل ششم برنامه خندوانه با حضور جناب خان از پاییز 97 شروع به پخش خواهد کرد…..
درباره برنامه:
خندوانه نام برنامه‌ای
{منبرک و دلنوشته مهدوی - شماره 35}

دفتر اعمال نزد یار

مولایی که دفتر انتظارم را ورق میزنی، می بینی صفحه های اینترنتی و سایت ها را بیشتر از امامم دنبال میکنم. حتی گاهی صبح زود صفحه تلگرام و اینستایم را چک میکنم اما عهدم را نه، ندبه ی جمعه را که دیگر هیچ.
از اول شنبه درون خودمان تلنبار میشویم و تا آخر پنج شنبه همینطور تکرار، جمعه می آید و ما لنگ ظهر بیدار میشویم خیر سرمان منتظر دیداریم. خلاصه اینکه بی تو روزگار میگذرانیم دست خودمان نیست تنمان ب
رهبر انقلاب اسلامی:
مردم امام جمعه را مرکز مراجعات خود می دانند و حل معضلات خود را از او می خواهند. در دوره ای که حکومت در اختیار مسلمین است دشمن بیش از هر زمان دیگر برای زدودن مفاهیم اسلامی از اذهان تلاش می کند لازم است. ائمه جمعه در گردهمایی های خود به بررسی شیوه های درمان و حل مسائل و معضلات فکری و معنوی مردم بپردازند، زیرا نماز جمعه محلی است که دلها را محکم و ایمانها را قوی می کند و به سربازان و جنود خداوند شجاعت اقدام می بخشد.امامت جمعه به
بلک فرایدی، جمعه سیاه یا حراج جمعه، استثنائی‌ترین روز حراج در دنیاست. این روز درست پس از جشن شکرگزاری است و تمامی فروشندگان جهان در این روز اجناس خود را با تخفیف‌هایی باورنکردنی عرضه می‌کنند. مردم اغلب در سرتاسر جهان برای خرید با تخفیف در این روز خاص صف می‌کشند. جمعه سیاه در ترکیه بیشتر در شهر استانبول وجود دارد و کمی از دیگر شهرهای جهان متفاوت است. جمعه سیاه استانبول تنها یک روز نیست و یک هفته کامل را در برمی‌گیرد و پس از پایان این یک هفت
ائمه اطهار علیهم السلام
سنّ
روز ولادت
تاریخ ولادت
شهر ولادت
روز شهادت
تاریخ شهادت
شهر شهادت

پیامبر اکرم
۶۳
جمعه
۱۷ ربیع‌الاول عام‌الفیل
مکه
دوشنبه
۲۸ صفر ۱۱ق
مدینه

امیرالمؤمنین
۶۳
جمعه
۱۳ رجب ۳۰ سال بعد عام‌الفیل
مکه کعبه
دوشنبه
۲۱ رمضان ۴۰ق
کوفه

حضرت فاطمه
۲۰
جمعه
۲۰ جمادی‌الثانی ۵سال بعد بعثت
مدینه
دوشنبه
۳ جمادی‌الثانی/ ۱۳ جمادی‌الاولی ۱۱ق
مدینه

امام حسن
۴۷
سه‌شنبه
۱۵ رمضان ۳ق
مدینه
پنج‌شنبه
۲۸ صفر ۵۰ق
مدینه

امام حسین
۵۷
پنج‌ش
بنده از ادامه حضور در نماز جمعه و اقامه نماز معذورم. ائمه جمعه اگر نتوانند به مسئولیت عمل کند، نزد خداوند مسئول خواهد بود. خداوند فرموده‌است که اگر مردم مشکلی داشتند، به نماز پناه برده و مشکل خود را برطرف کنند. مردم صدها مشکل دارند که باید این را امام جمعه بیان کند و اگر بیان کرد و مشکل مردم رفع شد، نشانه این است که خوب بیان کرده، اما اگر مشکل مردم رفع نشد، امام جمعه نتوانسته‌است مطلب را خوب بیان کند.

خرید کتاب
بسم الله الرحمن الرحیم
؛انالله واناالیه راجعون؛
با تسلیت وتعزیت به ساحت مقدس حضرت ولی عصرعلیه آلاف الثناء  ونائب برحقشان حضرت امام خامنه ای دام ظله العالی وأمت شهیدپرورایران بمناسبت رحلت فقیه عالیقدرورئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله شاهرودی..به همین مناسبت مجلس ترحیمی ازطرف امام جمعه محترم اروندکنارحجه الاسلام والمسلمین محمدی پور جهت تجلیل ازمقام شامخ مرجعیت وفقاهت وگرامیداشت زنده یادمرحوم حضرت آیت الله شاهرودی امروزسه شنبه
- این دوره چگونه برگزار می گردد؟
✅کلاس های مجازی دو نوع هستند:آفلاینآنلاین
دوره فعلی نیز بصورت آفلاین خواهد بود.پس از قطعی کردن ثبتنام و واریز وجه، لینک گروه پرسش و پاسخ و کانال آرشیو ارسال میشود. روزهای شنبه و سه شنبه درس جدید و در روزهای دوشنبه و جمعه جواب تمارین آن درس در کانال بارگزاری می گردد. همچنین اگر نسبت به مطالب کتاب سوالی داشتید، در گروه مطرح می کنید و جوابش را دریافت می کنید؛

2- برخی سروران محترم برای ثبتنام در دوره مجازی مکال
آپدیت نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 آپدیت نود32 سه شنبه 14 آبان 98 اپدیت 98/8/14 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 سه شنبه 14 آبان 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 سه شنبه 14 آبان 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/8/14 سه شنبه 14 آبان 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 سه شنبه 14 آبان 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 سه شنبه 14 آبان 98 کد آپدیت نود32 1398/08/14 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان سه شنبه 14 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/11/05
Username
آپدیت نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 آپدیت نود32 سه شنبه 7 آبان 98 اپدیت 98/8/7 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 سه شنبه 7 آبان 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 سه شنبه 7 آبان 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/8/7 سه شنبه 7 آبان 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 سه شنبه 7 آبان 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 سه شنبه 7 آبان 98 کد آپدیت نود32 1398/08/07 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان سه شنبه 7 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/10/29
Username: TRIAL-02

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها